ekipa serwera

[GM]LiseQ

  • stanowisko: GM
  • ostatnio: 2019-02-15 18:53:05

Monika

Zdecydowanie najładniejsza z całej ekipy. Miłośniczka malin, hula-hop i zakatarzonych serwisantów ciężarówek . Znana na Podkarpaciu grzybiarka, z zamiłowania ornitolog, jak sama mówi widziała już wszystkie ptaki. Surowa jurorka karaoke, która zawsze jest 3 x na TAK, autorka dzwonka do telefonu: "śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi, co jak komu wychodzi" Ostatnio zmieniła plakat na ścianie z widokiem Solejukowej w szpilkach na siostrę sułtana Sulejmana, żonę Ibrahima Paszy. Chciałaby i boi się, dlatego - Jeszcze Panna.

[GM]Yeppa

  • stanowisko: GM
  • ostatnio: 2019-02-15 10:27:05

Maciek

Miły, niezwykle przystojny nastolatek w składzie VirtualMT2.

Uprzejmy i dociekliwy młodszy człowiek. Od najmłodszych lat w wolnych chwilach praktykuje teorię (nieskończoności i wytrzymałości rolki papieru toaletowego z rosmana) . Ponadto miłośnik parówek wieprzowych i mocnej porannej kawy. Jak sam mówi przez 7 lat jest stratny 6zł na spalonych (nie wnikamy) gumofilcach z kiosku ruchu przy dworcu PKS w Radomiu.

SaySomething

  • stanowisko: Moderator
  • ostatnio: 2018-12-02 15:20:28

Hubert

Uczestnik castingu do 1 edycji programu "Rolnik szuka Żony".

Niezwykle dbający o zdrowie człowiek, pochodzący z rejonów zielonych płuc Polski, gdzie co czwarty mieszkaniec choruje na marskość wątroby. Fascynuje się szeroko pojętą motoryzacją, fan prawdziwego polskiego folka - szczególnie takiego po którymm "muzykanci" zlewają posadzkę wodą z wiadra. Autor pierwszej internetowej instrukcji NORDIC WALKING chodzenia po mazurskiej wsi z kijkami w 3 krokach