teamspeak metin

TeamSpeak VirtualMT2

TeamSpeak 3 to komunikator głosowy umożliwiający prowadzenie rozmów przez Internet. Znajduje zastosowanie podczas zdalnych konferencji lub wieloosobowych gier rozgrywanych w sieci.
Wystarczy zaopatrzyć się w zwyczajne słuchawki i mikrofon, aby w czasie rzeczywistym komunikować się ze znajomymi podczas grania na serwerze VirtualMT2. TeamSpeak umożliwia stworzenie skrótów klawiszowych, użycie różnych kanałów komunikacji oraz możliwość tworzenia kanałów prywatnych i gildyjnych.
Posiadanie TeamSpeak'a znacznie ułatwi Ci kontakt z administacją serwera, jest nieodzownie potrzebny podczas problemów z kontem, które wymaga weryfikaji.

Pobieranie TeamSpeak

Program można pobrać ze strony producenta pod adresem teamspeak.com, wersje mobilne dla IOS dostępne są w App Store, a dla urządzeń android w Google Play Store

Połączenie z serwerem

Połaczenie z serwerem VirtualMT2 realizowane jest za pomocą adresu virtualmt2.pl, jeśli klient TeamSpeak wymaga podania portu wówczas podajemy port UDP 9987.

Geolokalizacja

Połączenia z serwerem możliwe są z Polski i zdefiniowanych krajów europejskich, połączenie z serwerem za pomocą progamów maskujących adres IP jest niemożliwe. Jeśli podczas połącznie wyświetli się komunikat "Twoja lokalizacja nie pozwala na korzystanie z serwera", prosimy o kontakt za pomocą przycisku "support" widocznego po lewej stronie menu.

Regulamin

Aktualny regulamin, oraz zbiór zasad korzystania z serwera głosowego, zawsze znajduje się na naszym forum, w dziele TeamSpeak.